+ Yorum Gönder
Sanatçılarımız ve Müzik Sanatçıları Forumunda Ezginin Günlüğü Hayatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. MAJİX
  Devamlı Üye

  Ezginin Günlüğü Hayatı
  Ezginin Günlüğü Kısaca Tanıtım


  Nadir Göktürk

  1950 Mersin doğumlu. Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunu. Grubun kurucularından. Müzikleriyle ve şarkı sözleriyle gruba katkı sağlıyor. Ayrıca bugüne dek birçok sinema filmi ve belgesel film için müzikler yazdı.

  Hüsnü Arkan

  1958 Kınık doğumlu.Hukuk fakültesini bitirdi.1993 yılında gruba katıldı. Şarkı sözleri ve müzikleriyle gruba katkı salıyor. Grupta şarkı söylüyor. "Ölü kelebeklerin Dansı" ve "Menekşeler Atlar ve Oburlar" adlı iki romanı yayınlandı.

  Eylem Atmaca

  1977 Gebze doğumlu. İstanbul Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunu.
  2002 yılında gruba katıldı. Grupta şarkı söylüyor.

  Fatih Saçlı

  1959 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt Bölümünden mezun oldu. 1990 yılında gruba katıldı. Grupta flüt ve saksafon çalıyor.

  Erkan Gürer

  1970 Tokat doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi mezunu.Çeşitli gruplarda bas çaldı. 1993 yılında Ezginin Günlüğüne katıldı.

  Sedat Yapıcı

  1971 Gaziantep doğumlu. Marmara Üniversitesi sinema televizyon bölümü mezunu. 1993 yılında gruba katıldı.
  G rupta gitar çalıyor. Ayrıca; 1998 yılında yayınlanan Aşk Yüzünden albümündeki Sarhoş Balık ve Topal Martı ile 2000 yılında yayınlanan Rüya albümünden Elma şarkılarının kliplerini çekti.

  Gökhan Tümkaya

  1976 İskenderun doğumlu. İstanbul Üniversitesi SBF İşletme Bölümü mezunu. 2001 yılında gruba katıldı. Grupta davul çalıyor.
 2. Katibe
  Devamlı Üye

  ezginin günlüğü gurubu onlara has müziği onlara has yorumlarıyla bir çok kitleye ulaşan gurup çok dinlenen sevilen guruplar arasında yer almıştır
+ Yorum Gönder


ezginin günlüğü sanatçıları,  ezginin günlüğü şarkıcıları